درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
شرکت ترنس مارت لجستیک با هدف تبدیل شدن به یک متخصص کلاس جهانی در زمینه کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی با اتکا به تجربه بیست ساله و با شعار همیشگی “کیفیت خدمات، کار گروهی و امانتداری” فعالیت خود را شروع نموده است. این شرکت به همراه گروه های عملیاتی با تجربه و کارشناسان مجرب، افتخار دارد خدمات مطلوب حمل را در اختیار مشتریان خویش قرار دهد. در طول این مدت، حفظ منافع مشتریان و شرکای تجاری به جد در سرلوحه کلیه امور این شرکت قرار داشته است
حمل کانتینری

شرکت ترنس مارت لجستیک با افتخار و اطمینان عهده دار سرویس های چارترینگ، حمل پروژه ایی،  سرویسهای کانتینری اختصاصی NVOCC، کانتینرهای ایزوتانک و فلکسی تانک، خدمات پوشش بیمه ای، خدمات انبارداری، فورواردری، حمل ترکیبی و عملیات ترانزیت داخلی و خارجی  می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران، شعبه آن در بندر عباس، بوشهر و خرمشهر و همچنین دفاتر نمایندگی در تمامی شهرها و نقاط مرزی کشور دایر می باشد

شرکت ترنس مارت لجستیک از زمان تاسیس تابحال گردش مالی خود را بیش از 100 برابر نموده و همچنین توانسته با اتکا به توان و تخصص تیمهای عملیاتی خود و بهره گیری از شرکای تجاری متعدد خود در سراسر دنیا، بیش از صدها شرکت و تاجر داخلی و خارجی را تحت پوشش ارایه سرویسهای خود قرار دهد.

فعالیت اصلی ترنس مارت لجستیک ارتباط با خطوط کانتینری مطرح در سطح جهان می باشد. ولی با این وجود، به دلیل سیاست های کلی توسعه ای شرکت و همچنین بنا بر تقاضای مشتریان، فعالیتهای دیگری در زمینه حمل و نقل (زمینی و هوایی) را به سرفصل خدمات خود اضافه نموده است .بخش عملیات ترنس مارت لجستیک با بیش از 2 سال تجربه و تخصص در این حوزه در جهت کمک به مشتریان خود در سطح داخلی و جهانی در حال فعالیت بوده و کلیه پرسنل این مجموعه متعهد به ارایه خدمات در بالاترین سطح کیفی و کمی میباشند.

ترنس مارت لجستیک با دارا بودن ترمینالهای کانتینری در تهران و اسکله شهید رجایی با مساحتی بیش از 100 هزار متر مربع، قادر به فراهم نمودن انواع سرویسهای انتقال، نگهداری، تعمیر و اصلاح کانتینرها میباشد.

ما متخصص در حمل بارهای سنگین و پروژه های در مقیاس بزرگ به روشهای دریایی، زمینی و هوایی هستیم و حمل و نقل کالا را از طریق پروازهای باری اجاره ای و کشتی ها، در سراسر جهان از جمله بسیاری از مکان های مشکل دار انجام می دهیم.

اهداف و دیدگاه ها

والاترین هدف ترنس مارت لجستیک جلب رضایت مشتریان، شرکای تجاری و نمایندگیهای خود در سراسر دنیا می باشد و این امر بر اساس اصول ذیل محقق گردیده است:

  • ارایه خدمات با سطح کیفی بالا
  • ارتباطی سازنده با سازمان های مرتبط در بنادر و گمرکات.
  • به کارگیری جدیدترین فن آوری
  • تداوم و گسترش فرصت های کسب و کار از طریق مشتریان، نمایندگان و شرکای تجاری خویش.

با توجه به توسعه و پیشرفت در صنایع مختلف ایران و همچنین بالا رفتن ظرفیت تولید داخلی، سیاست ترنس مارت لجستیک بر مبنای گسترش روابط با واردکنندگان و صادرکنندگان قرار گرفته تا با اتکا به کادر مجرب و نیروهای متخصص این شرکت، انواع خدمات تخصصی دریایی و بندری، زمینی و هوایی در تمامی بنادر و گمرکات ایران ارائه شود.

چارت سازمانی شرکت

آقای مهندس رضایی
سمت : مدیر عامل
Email : admin@transemartlogistics.com
خانم عباسی
سمت : کارشناس فروش
Email : sales1@transemartlogistics.com
آقای حاتمی
سمت : کارشناس فروش
Email : sales2@transemartlogistics.com
آقای علی نیا
سمت : کارشناس فروش
Email : sales3@transemartlogistics.com